cercopod اداره رطوبت مهاباد ایستگاه

cercopod: اداره رطوبت مهاباد ایستگاه هواشناسی هوا مهاباد ابری

گت بلاگز وب‌گردی جنایت بعد از افشای رابطه پنهانی زن جوان

پلیس جنایی مشهد در تعقیب مرد جوانی است که در جریان جنایتی هولناک، پسر خاله‌اش را به قتل رسانده و گریخته است.عامل جنایت هنگامی که پی برد پسر خاله‌اش در رابطه

جنایت بعد از افشای رابطه پنهانی زن جوان

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، عصر پنجشنبه 4 خرداد، زن جوانی به یکی ازکلانتری های مشهد رفت و رازجنایتی را فاش کرد.
زن جوان زمانی که برابر افسر نگهبان قرار گرفت، گفت: «همسرم دو روز قبل به من گفت که پسرخاله اش را کشته وبعد هم بدون آنکه حرفی بزند منزل را ترک کرد و رفت.»
به دنبال بیانات زن جوان، عنوان بلافاصله به بازپرس کشیک قتل و تیم تحقیق اعلام شد، سپس بازپرس کاظم میرزایی و تیمی از کارآگاهان جنایی راهی منزل قدیمی شدند که زن جوان مدعی بود جسد داخل چاه آنجاست.
آنها با ورود به منزل قدیمی متوجه شدند دریچه چاه فاضلاب برداشته شده است و سیمان و خاک زیادی اطراف چاه ریخته شده است هست. آخر در بازرسی از چاه فاضلاب جسد مرد جوان پیدا شد.در بررسی های مقدماتی دکتر قانونی، علت اولیه مرگ، خفگی عنوان شد و سپس جسد به دستور بازپرس جنایی جهت تعیین وقت و علت مهم فوت به پزشکی قانونی انتقال یافت.با کشف جسد مرد 32 ساله، «فرانک» تحت بازجویی قرارگرفت و به بازپرس جنایی گفت: حدود یک سال قبل آرش- مقتول- در خبر رسان تلگرام برایم پیامی فرستاد.او پسر خاله شوهرم بود که خبر تبریکی به مناسبت پیوستن من به شبکه خبر رسان تلگرام فرستاده بود، ولی این آخرین پیامی نبود که برایم فرستاد چراکه خبر ها ادامه یافت.
بعد از مدتی شوهرم به این ماجرا شک کرد و من بدون آنکه آرش از این عنوان با خبر شود رابطه ام را با او کم کردم. تا اینکه چند وقت قبل آرش سراغ شوهرم آمد ولی همسرم کیوان در منزل نبود. او را به منزل دعوت کردم و بعد از خوردن چای از منزل رفت. شب که کیوان به منزل آمد گفت دوربین مخفی داخل منزل راه اندازی کرده و می داند که آرش در منزل بوده هست. از آن روز همه چیز عوض کردن کرد، مدام کیوان از من می خواست که آرش را به منزل دعوت کنم ولی می ترسیدم. چون که می دانستم او نقشه ای در سر دارد؛تا اینکه چند روز قبل کیوان به من گفت مادرش به مسافرت می رود و از من خواست آرش را به منزل مادرشوهرم دعوت کنم. او حتی نقشه قتل را هم کشیده بود. قرار شد داخل شربت داروی بیهوشی بریزیم و به آرش بدهیم و بعد از آن هم او را خفه کنیم.درحالی که ترسیده بودم شوهرم مرا ترساندن کرد که اگر با او همکاری نکنم فرزند هایم را هرگزنخواهم دید.من هم به خاطر فرزند ها راضی به همکاری شدم ،اما نمی دانم چه شد که نظرش عوض کردن کرد و گفت نیازی به من نیست. هنگامی که مادرشوهرم به مسافرت رفت، مطمئن شدم که کیوان دیر یا سریع نقشه اش را اجرا می کند.
زن جوان ادامه داد: کیوان دیگر حرفی به من نزد تا اینکه پنجشنبه متوجه تماس های پسر خاله و خاله اش با او شدم. آنها سراغ آرش را می گرفتند. تا اینکه متوجه شدم کیوان بعد از جلب اعتماد پسر خاله اش، با او قرارملاقاتی گذاشته و روز اتفاق با خودرواش به دنبال آرش، رفته هست. دوربین های مداربسته کارخانه محل کارپسرخاله اش هم این تصویرهای را ضبط کرده بود.زن جوان ادامه داد: تماس های خاله و پسر خاله کیوان، باعث شد تااو خودش را ببازد و رنگ از صورت اش بپرد. او به من گفت آرش را با طناب خفه کرده و جسدش را داخل چاه منزل مادرش انداخته هست. بعد از اعتراف همسرم، تصمیم گرفتم همه چیز را فاش کنم به همین خاطر به پلیس مراجعه کردم.

عبارات مهم : کیوان
به دنبال بیانات زن جوان، بازپرس جنایی دستور بازداشت کیوان و بررسی دوربین های مداربسته محل کارمقتول را صادر کرد.

منبع:روزنامه کشور عزیزمان ایران

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: کیوان | دوربین | پلیس جنایی | رابطه پنهانی | زن جوان | قتل |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog