cercopod اداره رطوبت مهاباد ایستگاه

cercopod: اداره رطوبت مهاباد ایستگاه هواشناسی هوا مهاباد ابری

گت بلاگز ورزشی میکروچیپ شناسنامه اسب ها است / کاظمیان

دبیر فدراسیون سوارکاری گفت: شرکت های بیمه ای که اسب ها را در کشور عزیزمان ایران بیمه می کنند از میکروچیپ جهت شناسایی آنها استفاده می کنند و این عنوان درصد ا

میکروچیپ شناسنامه اسب ها است / کاظمیان

محمد کاظمیان، دبیرکل فدراسیون سوارکاری از سطح بندی کلوب های سوارکاری جهت مشخص شدن قیمت ها در کلوب ها خبر داد ودر گفتگو با خبرنگار گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان اظهار داشت: از مدتی پیش با هم فکری ریاست فدراسیون طرحی را بر اساس تشکیلات حقوقی پایه ریزی کردیم. قصد داریم در این طرح جهت کلوب ها، کانون تشکیل داده تا به بسیاری از پرسشها کلوب داران پیگیری و با سطح بندی کلوب ها براساس خدماتشان تعاریف مشخصی را داشته باشیم. در قالب این طرح مشخصات کلوب های سوارکاری در جداولی ثبت شده است و مورد ارزیابی قرار می گیرد و هر کلوب نیز می تواند با معرفی یک نماینده مدافع حقوق خود باشد. شرکت های بیمه با کار شناس خود و یک دامپزشک براساس میکروچیپ، هویت اسب ها را شناسایی می کنند و آنان را بیمه می کنند. بسیار بعید است در این مسیر تخلفی صورت بگیرد لیکن شرکت های بیمه در درجه اول به علت تخلف از کلوب دار خسارت دریافت می کند و هم چنین کلوب ها به بیمه ها به عنوان یک حامی نگاه می کنند. اگر کسی هم تخلف کند و گزارش آن به فدراسیون برسد با آن برخورد حقوقی مناسب می شود.

وی افزود : با پیگیری های بعمل آمده از سوی فدراسیون و برگزاری جلسات متعدد با حضور کارشناسان و نماینده گان بعضی از باشگاههای بزرگ پیش نویس دستورالعمل تاسیس، بهره برداری و اداره امور اجرایی باشگاههای سوارکاری تهیه و به وزارت ورزش و جوانان پیشنهاد گردید و طی مراحل متفاوت نهایتا تصویب و به زودی به کلیه ادارات ورزش و جوانان استانها ابلاغ می گردد در این دستورالعمل بر نقش فدراسیون در نظارت بر باشگاهها تاکید شده است است.

کاظمیان در آخر گفت: کلوب های سوارکاری از نظر عملکرد بسیار متفاوت هستند. لیکن با سرمایه های مختلفی تاسیس می شوند. در کل احداث یک کلوب سوارکاری نیازمند سرمایه زیادی است و این پروژه نیازمند زمین با ابعاد زیاد، مانژ و فاکتورهای دیگری است که همگی پر هزینه و وقت بر هستند. کار کلوب داری، کاری خدماتی است که بخش شخصی سال ها است بار آن را خود به تنهایی به دوش کشیده هست. با این حال سرمایه گذاری و پیگیری به امور کلوب های شخصی تا به حال جهت فدراسیون تعریف نشده بوده است. به نظر می رسد حضور مالکین باشگاههای سراسر کشور در نشست مورخه 26 تیر و تعیین هیات موسس کانون کلوب داران بسیار تعیین کننده و مهم می باشد.

انتهای پیام/

میکروچیپ شناسنامه اسب ها است / کاظمیان

واژه های کلیدی: سرمایه گذاری | سوارکاری | محمد کاظمیان | دبیر فدراسیون سوارکاری | میکروچیپ | شرکت های بیمه | باشگاه های سوارکاری |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog