cercopod اداره رطوبت مهاباد ایستگاه

cercopod: اداره رطوبت مهاباد ایستگاه هواشناسی هوا مهاباد ابری

گت بلاگز ورزشی داوری خیلی به ما ضربه زد / به تنهایی نمی توانستم کاری انجام بدم ، کاظمی

سرمربی ماشین سازی تبریز گفت: در این فصل تیم ماشین سازی خیلی از داوری ضربه خورد.

داوری خیلی به ما ضربه زد / به تنهایی نمی توانستم کاری انجام بدم ، کاظمی

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسالگروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوانفرهاد کاظمی سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در نشست خبری بعد از دیدار تیمش برابر سایپا در هفته نهایی لیگ برتر اظهار داشت: سه بازی است که از دور مسابقه های خارج شده است ایم و باید با شرافت بازی می کردیم. پنج شش بازیکن ما امروز در لیگ برتر بازی نکرده بودند و کاخا هم به زور آمپول بازی کرد.

عبارات مهم : ماشین

وی ادامه داد: دست ما امروز خالی بود و احساس می کنم بازیکنانم خواسته ها مرا به خوبی انجام دادند. این برد را به سایپا نیز تبریک بگویم.
فرهاد کاظمی درخصوص سقوط تیمش بیان کرد: من به عنوان یک مربی می توانم فقط 7 تا 10 درصد به تیم کمک کنم. 70 درصد بازیکنان و مابقی نیز سایر عوامل تاثیرگذار هستند. من به تنهایی نمی توانم تیم را نجات بدهم. امروز کیفیت تیم ما را تماشا کردید. ما با وجود 10 نفره شدن، فوتبال خوبی بازی کردیم، ولی دست مان خالی بود.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در پاسخ به سوالی در خصوص عملکرد داوران عنوان کرد: به همه عوامل شرکت لیگ خسته نباشید می گویم، ولی 19 امتیاز طلب داریم. در طول لیگ چندین پنالتی گرفته نشد و یا جهت حریفان به اشتباه پنالتی گرفتند. به هر حال باید درس بگیریم و در آینده این تیم به نتیجه های خوبی برسد.

وی در مورد درگیری های آخر بازی گفت: من در وقت این درگیری در رختکن بودم و صحنه را ندیدم، ولی اعتقاد دارم که بزرگی و کوچکی در فوتبال از بین رفته هست. اگر حاجیلو به من سیلی بزند، سرم را پایین می اندازم. این کار را نه تنها برابر حاجیلو، بلکه برابر همه خاک خورده های فوتبال انجام می دهم، چون اعتقاد دارم اخلاق از هر چیز دیگری مهمتر است.
کاظمی در آخر خاطر نشان کرد : همان اول به هواداران گفتم که امیدشان به خدا باشد. من تلاشم را کردم، یک روز در تمرینات غیبت نداشتم و هر روز سریعتر از سایرین به محل تمرین می رفتم. به نظرم کار فنی من درست است و کارشناسان نیز می توانند در این باره نظر بدهند. از هواداران ماشین سازی تقدیر می کنم که در تمرینات و بازی های ما حضور داشتند. حتی از آنهایی هم که نیامدند، ولی دلشان با تیم بود نیز متشکرم.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ماشین | تنهایی | فوتبال | هواداران | فرهاد کاظمی | لیگ برتر فوتبال | ماشین سازی تبریز | سایپا تهران

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog